F70 Hasselt - Bilzen

F70 aan Via Media in Hasselt terug open

De F70 Hasselt-Bilzen aan de Via Media in Hasselt is terug open. Je fietst er nu over een breed dubbelrichtingsfietspad. Ook de oversteek aan de Kiezelstraat werd aangepakt.

De fietssnelweg was sinds mei 2025 onderbroken voor werken van De Werkvennootschap, voor de komst van de elektrische trambus tussen Hasselt en Maasmechelen. 

Opgelet: verderop richting de campus (na het kruispunt met de Kiezelstraat) vinden nog werken plaats die een invloed kunnen hebben op je fietsroute. Men is er gestart met de bouw van een brug over de Demer. In de toekomst loopt de fietssnelweg er rechtdoor richting campus Diepenbeek.

Je kunt er tijdens de werken wel passeren maar je moet soms over steenslag rijden. Hou dus rekening met mogelijke hinder en matig je snelheid.

De invloed van alle werken op je fietsroute: met de 🚲 - HOV Hasselt Maasmechelen.

Terug naar overzicht

Een vraag? Een opmerking of suggestie?

Heb je een vraag over een project, over een fietssnelweg? Wil je ons iets melden?
We helpen je graag verder.

Contacteer ons